ARDA AYDIN

Oyuncu, yazar, yönetmen solist ve besteci

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümünden mezun. 2003 yılından bugüne kadar aralıksız olarak İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyuncu, yönetmen yardımcısı ve yönetmen olarak çalıştı. Birçok özel tiyatroda yardımcı yönetmenlik ve oyunculuk yaptı. Oynadığı oyunlarla Afife, Sadri Alışık, Lions tiyatro ödüllerinden birçok ödül ve adaylığı bulunuyor.

30 yıldır seslendirme sektöründe ve yaptıklarıyla, yeni nesil seslendirme sanatçılarına örnek oluyor. 2016 yılının Eylül ayında Biraderler Cabaret’yi kurdu. Aynı zamanda oyunun yazarı ve yönetmeni.

İlk solo albümü Yazılmış Tüm Mektupların ardından 2020’de teklileri de yayınladı.

MERT YAVUZCAN

Oyuncu, yönetmen, solist, besteci ve eğitmen

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu. 2001 yılından beri İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyunculuk yapıyor. Rock ve blues solistliğinin dışında söz yazarı ve besteci. Özel tiyatrolar da dahil oynadığı oyunlarla Afife, Sadri Alışık ve Lions tiyatro ödüllerinden, ödülleri ve adaylıkları var. Uluslararası sinema kariyerine sahip olan oyuncu, birçok TV dizisi ve reklamda oynadı. Müzikal yeteneği ve tecrübesiyle meslekte önemli bir kariyere sahip.

ANIL ALTINÖZ

Söz Yazarı, Besteci, Yorumcu ve Oyuncu

Profesyonel müzik hayatına 1999 yılında başladı ve Türkiye’nin bir çok ilinde konserler verdi.2005 yılında İstanbul Halk Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Sinema filmleri, dizi ve reklamlarda oyunculuk yaptı. Tiyatro sahnesine Broadway müzikal uyarlaması olan “Seni Seviyorum Mükemmelsin; Şimdi Değiş” adlı oyunla adım attı. 2009 yılında vokalisti olduğu Nefes grubuyla ilk albümünü çıkardı. Müzik kariyerine 2016 yılında çıkardığı ilk solo teklisi “Başka Hayatlar” ile devam ediyor.